Close

Bojíte se rádi? U těchto 5 hororů se opravdu bát budete!

Řadíte se mezi milovníky napětí? Nedovedete si představit volný televizní večer bez dávky hororu a scén, které vám způsobí mrazení v každé vaší tělesné partii? V tom případě je tento článek určený přesně pro vás. Vybrali jsme 5 filmů, při kterých zažijete to pravé hororové napětí. Pojďte se s námi bát!

SINISTER (2012)

Z mnoha důvodů jsme umístili právě Sinister na první hororové místo. Ještě než se roku 2012 dostal do českých kin, nalákal diváky velmi povedenými trailery. V Sinisteru najdete mnoho hororových klišé, ale také nespočet lekaček, trefnou hudbu a dokonale tísnivou atmosféru. Pokud hledáte opravdu podařený horor, SINISTER je jasná volba.

Věděli jste, že výzkumníci z britské agentury nechali 50 lidí různého věku sledovat 100 hodin strašidelné filmy a měřili jim přitom srdeční tep? Na základě výsledků mohli seřadit horory podle toho, jak diváky vyděsily. Sinister skončil na prvním místě.

V ZAJETÍ DÉMONŮ

Horor od Jamese Wana podle skutečných událostí, který vás svojí děsivostí dostane pod peřinu. Příběh vyšetřovatelů paranormálních jevů Warrenových a rodina terorizovaná temnými silami, to vše vás vpraví do hrůzného příběhu a svou děsivostí nechá utrpět vaší psychiku.

INSIDIOUS (2010)

Rodina, která se snaží zabránit zlým duchům, aby zajali její dítě, které se nachází v kómatu. Režisér James Wan opět dokazuje, že jeho horory patří mezi jedny z nejúspěšnějších. Tento horor je jako z učebnice strašidelných příběhů a od nás jasný tip na děsivý večer.

PARANORMAL ACTIVITY

Jde sice o starší film, ale přesto je to osvědčená hororová klasika. Film bez viditelného zla, přesto s obrovským psychologickým napětím. Pokud vám nevadí vrátit se k předchůdci dnešních moderních hororů, pak je Paranormal Activity trefa do černého.

TEXASKÝ MASAKR MOTOROVOU PILOU

Skupina teenagerů, více či méně úspěšně bojujících s psychopatickou rodinou, zaručuje dramatičnost do posledního dechu. Jestli patříte mezi příznivce hororových krváků, tak vám určitě doporučujeme tento film inspirovaný skutečnou událostí z roku 2003.

Závěrem už nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemné mrazení, dostatek napjatých nervů, děs v očích a hrůzostrašné pokoukání při jednom z našich hororových tipů.