Close

Ektor vydává vinyl k albu Original

Ektor vinyl original

AKTUALIZACE: 8.9. 13:30

Když se zmíní jméno Ektor, každý znalec žánru ví, o koho jde. Jedinečný projev a hudební tematika, které nám v roce 2008 na scénu přinesl, už nelze s nikým zaměnit a staly se pro něj charakteristickými. Letos v červnu Ektor vydal své 8. veřejné studiové album s názvem Original a jeho křest je kvůli koronavirové situaci přesunut na březen 2021.

Album doprovází samozřejmě osobitý merch jako kšiltovky, mikiny, trička, šaty a nově jsou v nabídce i pánské plavky. Fajnšmekry a sběratele bude ale zajímat úplně jiný počin ve spojitosti s tímto albem – včera večer Ektor totiž spustil prodej své první vinylové desky, a to konkrétně k albu Original. K dostání je na domovském e-shopu detektorgear.cz, stejně jako zmíněný merch a starší alba.

Křest alba Original se koná v pátek 5.3. od 20:00 ve Forum Karlín. Pokud ještě nemáš lístek a na křest se chceš dostat, tak určitě ani chvíli neváhej, protože Gold i Silver VIPčka jsou už vyprodaná a k dispozici jsou tedy už jen základní vstupenky za 500 Kč. Nebo, pokud máš zálusk i na Original kšiltovku, můžeš si pořídit kombo vstupenek spolu s kšiltovkou s malou slevou. Vzhledem k tomu, že to je jediný Ektorův koncert za více než rok, budeme možná muset 6.3. Karlín znovu postavit.