Close

Inzerce na Flexinit.cz

V našem online magazínu nabízíme možnost inzerovat váš produkt, značku či jakýkoliv jiný obsah v těchto formátech:

Odkaz v relevantním článku

PR článek nebo inspirační článek na téma, které zapadá do některé z našich rubrik. Konkrétní téma a další atributy článku si společně odsouhlasíme a poté jej zařadíme do našeho publikačního plánu.

Článek pro vás umíme také sepsat na základě vašich požadavků.

Článek s odkazy

Do našich redakčních článků je možné ve správně formě přidat dodatečně relevantní odkaz. Váš požadavek pečlivě zvážíme a případně navrhneme nejvhodnější formu.

Bannery

Napříč magazínem jsou bannerové plochy, kam lze vložit váš banner. Můžete pro vás také banner vytvořit podle vašich požadavků a následně na zvolenou plochu nasadit.

Banner lze vložit na úvodní stránku magazínu v rozměru 300×300 nebo 336×280, a to vedle horního pásu článků. Další možnost je vložení článku do konkrétní zvolené rubriky nad články v rozměru 728×90. V tomto stejném rozměru je možné vložit banner také do všech článků v magazínu. Banner napříč všemi články se zobrazuje ve spodní části stránky pod sekcí doporučených článků.

Vložení banneru do konkrétního článku na jiné pozici než je výše uvedená standardní plocha je možné po individuální domluvě.

Pro bližší informace o možnostech a podmínkách inzerce nás kontaktujte na flexinit@seznam.cz.