Close

Jak se zabavit při pandemii? Co musíte vědět o hraní v online kasínech

online_hry

Neočekávaná a ne příliš příjemná situace nastala pro všechny milovníky hraní v kasinu a také pro všechny majitele tradičních pozemních kasin, kteří se během roku 2020 museli vypořádat s mnoha změnami spojenými především s pandemií COVID-19. Mnoho hráčů díky omezením a nařízením vlády v kontextu epidemie objevilo stále více populární online kasina a tak přinášíme přehled základních informací o online kasinech a o tom, jak je možné začít hrát online.

Online kasina jako nová varianta zábavy

Když se v březnu tohoto roku postupně začala ustanovovat vládní nařízení spojená se snahou o zabránění šíření corona viru, bylo více méně jasné, že dříve či později musí dojít také na pozemní kasina. Všichni zastánci této zábavy tak byli nuceni se jí buďto úplně vzdát anebo hledat vhodné varianty.

Jako skvělá možnost pro všechny nadšence do hazardních her se ukázala být online kasina, jejichž počty se novelizací loterijního zákona počátkem roku začaly rozšiřovat také o zahraniční online kasina. V licencovaných online kasinech si totiž můžete zcela bezpečně a bez rizik zahrát své oblíbené hry a to z pohodlí vašeho domova!

Registrace a podmínky hraní v online kasinech

Než začnete hrát, každé z kasin má určité podmínky pro nové hráče. Jednou z široce rozšířených podmínek je registrace hráče, kterou musíte provést, abyste získali přístup ke hrám a plnohodnotnému zapojení do hry, některým specifickým bonusům, výhrám atd. 

Podmínkou je samozřejmě také zákonná zletilost hráče a někdy také fyzické ověření registrace v kamenné pobočce kasina. V případě zahraničních kasin bude zřejmě nutné registraci provést na krajském či městském úřadě, neboť zahraniční kasina zde obvykle nemají kamenné pobočky.

Rozhodněte se, zda hrát o skutečné peníze nebo o playmoney

Pokud jste se úspěšně registrovali, zbývá vám už jen vybrat si svou oblíbenou hru, či případně zkusit něco nového. Pokud se z počátku hned necítíte na hraní se skutečnými penězi, nebo prostě jen nechce riskovat ztrátu finančních prostředků, některá kasina nabízí možnost hrát o tzv. playmoney, neboli herní peníze. Tyto herní peníze suplují skutečné peníze a díky nim se nemusíte bát ztráty svého vkladu, nebo prohry.

V některých typech online kasin je také nutné provést vklad před tím, než začnete svou první hru, jiná kasina umožňují hrát zcela bez počátečního vkladu, nebo případně poskytují finanční/playmoney bonus za registraci. Během hry budete mít také možnost hrát o nejrůznější bonusy.

Čím se vždy řídit, aby bylo hraní bezpečné

Základním pravidlem pro hraní v online kasinech je hraní pouze u licencovaných a ministerstvem schválených kasin, která mohou legálně poskytovat své služby v České republice. Vždy je dobré seznámit se s pravidly registrace, podmínkami hraní a také samotnými pravidly hry, vkladu, výběru výhry a podobně.

Především pokud jste hráč začátečník, doporučujeme stanovit si herní limit a finanční maximum, které jste ochotni v dané hře prohrát. Sama kasina mají státem stanovené maximální výhry a dokonce je určena povinná přestávka pro každého hráče, a to po 2 hodinách nepřetržitého hraní.

Online svět kasin jako příjemná varianta nejen za neočekávané situace

Hraní v online kasinech tedy není vůbec potřeba se bát, ba naopak je to příjemné zpestření a změna. Používání webových stránek je velmi snadné a také dobře zabezpečené, legálně podnikající kasina mají na svých online portálech velmi dobré zabezpečení. Není tedy nutné obávat se podvodů nebo nekalého jednání. Dejte online hraní šanci i vy a naučte se něco nového!

Přečtěte si také