Close

Maderoterapie – novinka mezi masážemi

Maderoterapie – Novinka mezi masážemi Brno a Břeclav

Maderoterapie je metoda masáže, která vznikla v Kolumbii. Tato terapie se provádí dřevěnými specifickými válečky v oblasti břicha a nohou. Na českém trhu je maderoterapie novinkou a v ČR jsou nyní pouze 2 salony, které tuto metodu provádí. Oba salony vlastní jedna majitelka, Leona Haluzová, která nám o nové metodě a svých salonech prozradila více:

Maderoterapie řeší hlavně problémy spojené s celulitidou, mají příznivý účinek na lymfatický systém, detoxikují organismus a vyhlazují pokožku. Terapii doporučujeme kombinovat se cvičením, díky kterému bude kůže ještě více prokrvená a masáž ještě více účinná.

V našich salonech nabízíme například i Lymfodrenáž Greenvac, kterou provádíme na celém těle. Tato metoda má příznivý účinek proti celulitidě a masáž spočívá v podtlakové terapii, která rozbourává podkožní tuky a formuje postavu.

K zimnímu času připravujeme i naše vlastní LeaTea čaje, které jsou na následující chladné období výborné, právě pro podporu detoxikace organismu. Vedle toho dodávají tělu energii, obsahují vitamíny A, B a C a potlačují pocit hladu.

Přijďte sami některou z metod vyzkoušet, najdete nás v Brně na adrese Hilleho 2 a v Břeclavi na adrese Na Hrudách 1147. Všechny naše služby jsou samozřejmě certifikované.

Máme také webové stránky SALON Laila a instagramové profily salon.laila.brno a salon.laila.breclav.

Budeme se těšit!

Přečtěte si také