Close

Pojďme si znovu zamilovat domácí vaření!

Nový způsob vaření v době koronakrize

Vaření je trendy. Všichni koukáme na Masterchefa a jen málokdo si nespojí jméno Pavlína s excentrickou soutěžící právě z tohoto pořadu. Do gastronomie se investuje, vznikají moderní bistra, specializované restaurace i netradiční nabídky.

Doba covidová nám ale toto všechno zatrhla a dává nám všem pořádně zabrat. Společenské aktivity jsou téměř zakázané, přinejmenším jsou značně zkomplikované.

A tak si mnohem častěji objednáváme jídla z našich oblíbených restaurací, abychom si alespoň trochu tohoto restauračního života připomněli a k tomu se snažíme tyto naše oblíbené podniky zachránit před krachem. Díky levnějším nabídkám jídel se pro nás vaření doma stává téměř nezáživné, drahé a především ztrátou času.

Čas je, byl a bude vždy naší nejvzácnější komoditou. Chodit po trzích a vybírat opravdu dobrou lokální zeleninu či bylinky nebo běhat po Praze a hledat, kde mají dobré a kvalitní maso nebo rybu, nás často nebaví, nebo se bojíme nákazy a vlastně se moc zdržovat mimo domov skoro ani nesmíme. A o tom, jak nudné je brouzdání na internetu a hledání receptů, které bychom chtěli doma uvařit, ani nemluvě.

Co kdyby existoval servis, který nás zbaví veškeré nudy z těchto aktivit, ale to nejzáživnější ponechá? Služba, která nám ušetří čas, který jinak trávíme běháním po obchodech, poskytne nám kvalitní suroviny a ve správném množství, abychom nemuseli nic z toho vyhodit. Co kdyby nám někdo nabídl zajímavý recept s postupem vaření, podle kterého zvládne uvařit i teenager? Co kdybychom mohli připravit své rodině, partnerovi či partnerce výborné a kvalitní vlastnoručně uvařené jídlo?

Přesně toto řešení nabízí inovativní koncept pražské společnosti EasyJídlo.cz. Na stránkách www.EasyJidlo.cz najdete nabídku více než desítky receptů, ze kterých si vyberete ten, který byste si chtěli doma uvařit včetně navolení počtu porcí. Na druhý den vám kurýr přiveze box plný přesně odměřených a navážených čerstvých surovin, zakoupených v den dovážky až k vám domů nebo do práce. Nemusíte přemýšlet a řešit, co vařit, a ani nemusíte na zdlouhavý nákup. Vaření je jednoduché a rychlé. Všechny recepty jsou dělány tak, abychom měli uvařeno do 30 minut.

Takový koncept se pro současnou situaci skvěle hodí a hlavně ulehčuje náš každodenní život. Pojďme si začít zase užívat vaření a zpříjemnit si tuto nelehkou dobu.

easyjidlo služba k domácímu vaření

Přečtěte si také