Close

TOP 10 nejsledovanějších celebrit Instagramu v roce 2019

Instagramové celebrity

Časy a trendy se mění. Jediné, co zatím zůstává stejné, je stav Instagramu, který stále patří mezi nejvlivnější sociální sítě na internetu. Velkou oblibu také sklízí u celebrit. Ty jej často využívají jako komunikační kanál, prostřednictvím kterého sdělují fanouškům důležité novinky a udržují je v dění svého hvězdného života. Podívejte se na to, jaké celebrity jsou v roce 2019 nejsledovanější.

10. místo: Taylor Swift, 122 milionů sledujících

Krásná zpěvačka Taylor Swift umí publikum zaujmout nejen svým andělským vzhledem, ale také osobitým postojem, díky kterému se vymyká z davu dalších amerických zpěvaček. Ve svých příspěvcích ráda používá skrytá vodítka a nebojí se odhalit i trochu informací ze svého soukromého života. Všichni její fandové tak určitě dobře vědí, že je velkou milovnicí koček a že jí společnost dělají právě tři kočky Meredith, Olivia a Benjamin.

9. místo: Neymar, 125 milionů sledujících

Talentovaný brazilský fotbalista Neymar baví lidi čím dál víc. Důkazem toho je o příčku lepší pozice na žebříčku sledovanosti oproti roku 2018. Jako většina sportovců má tendenci na Instagram přidávat hlavně příspěvky s fotkami z posilovny, tréninků a zápasů, avšak to, co jej na sociálních sítích činí tak výjimečným, je jeho lidskost, kterou projevuje sdílením fotek se svými přáteli. To, že je také obyčejným člověkem, jenž obdivuje i jiné slavné celebrity, dokazuje i řada nadšených příspěvků, na nichž je vyfocený například s Willem Smithem.

8. místo: Leo Messi, 130 milionů sledujících

Dalším fotbalistou, který se probojoval do TOP desítky, je Leo Messi, argentinský útočník a zasloužilý otec tří dětí. Ten je na žebříčku úplným nováčkem. Jeho feed na Instagramu zahlcují fotky z tréninků, které se nebojí sem tam okořenit záběry s rodinou.

7. místo: Beyoncé, 133 milionů sledujících

Sledovanost americké zpěvačky Beyoncé od minulého roku klesla o tři příčky. Možná za to může fakt, že na rozdíl od ostatních celebrit pro Beyoncé Instagram není hlubokým oknem do soukromí svého života. Osobní příspěvky zkrátka nejsou její styl. Mnohem raději se chlubí svými vnady, drahými outfity a zálibou v obuvi. Zajímavostí je také to, že ona sama nikoho nesleduje.

6. místo: Kylie Jenner, 146 milionů sledujících

Kylie Jenner je modelka, návrhářka a novodobá instagramová hvězdička, kterou částečně proslavila americká reality show Keeping Up With the Kardashians. Její Instagram je ukázkou dokonalého života, v němž figuruje luxusní sídlo s bazénem, soukromá letadla a jachty, drahé hadříky a také její malá dceruška Stormi Webster. Po dlouhém fádním dni příspěvky od ní zkrátka představují ten správný únik před realitou.

5. místo: Kim Kardashian, 147 milionů sledujících

Stejně tak jako sestře Kylie Jenner, i Kim Kardashian se daří držet na předních příčkách v seznamu nejsledovanějších osobností na Instagramu již několikátým rokem. Slavná je nejen díky svému honosnému životu a účasti v americké televizní show, ale také díky manželství s rapperem Kanyem Westem. Na Instagramu většinou sdílí různé reklamní produkty, fotky své početné rodiny nebo sebe a svých typicky kulatých hýždí.

4. místo: Selena Gomez, 156 milionů sledujících

Selena Gomez slavná zpěvačka a herečka na příčkách sledovanosti klesá stále níž a níž. Oproti loňskému roku si pohoršila až na čtvrté místo, a to zejména kvůli malé aktivitě. Většina nových příspěvků je navíc pouze reklamních pro značky Coach a Puma, takže její účet ztrácí čím dál víc na autentičnosti.

3. místo: Dwayne ‚The Rock‘ Johnson, 157 milionů sledujících

Americký zpěvák, herec a wrestlingový zápasník Dwayne Douglas Johnson známý pod přezdívkou Skála, jenž se před měsícem čerstvě oženil se svou dlouholetou přítelkyní zpěvačkou Lauren Hashianovou, má o deset milionů sledujících náskok před Kim Kardashian. Svůj Instagram zaplňuje především fotkami z posilovny, za což sklízí přízeň jak u dam, které se jistě vždy rády podívají na jeho vypracovanou postavu, tak u mužů, jejichž je častým vzorem.

2. místo: Ariana Grande, 164 milionů sledujících

Velká ikona amerického popu Ariana Grande pravidelně zásobuje své fanoušky novými příspěvky, v nichž se odráží její osobitá krása a styl. Oproti jiným zpěvačkám se její instagramový feed také vymyká lehce uměleckých nádechem, spoustou černobílých a vintage fotek. Celkově je tedy znát, jak ji na přízni svých fanoušků záleží a jak moc si je snaží udržet.

1.místo: Cristiano Ronaldo, 183 milionů sledujících

Cristiano Ronaldo umí zajmout muže i ženy. Jeho dokonale vytvořené příspěvky, v nichž se mísí akční i odpočinkové snímky, se mu v roce 2019 opravdu vyplatily. Na vzestupu v seznamu nejsledovanějších instagramových účtů však pracuje již dlouhá léta, takže není překvapením, že se mu nakonec podařilo.

View this post on Instagram

Chá das cinco ☕️ 😜

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Přečtěte si také