Close

Už nemusíte nikam chodit, služby čistírny zařídíte z pohodlí domova

Cleany.cz služba kterou si rychle oblíbíte

Online čistírna a prádelna Cleany.cz je nový český startup, který nabízí dopravu až k zákazníkovi a díky tomu mění způsob, jakým lidé přistupují k čištění oblečení a bytového textilu. Na stránkách Cleany.cz si zákazník vybere co potřebuje vyčistit, zvolí datum, čas vyzvednutí, doručení a dále se už nemusí o nic starat. Kurýr vše vyzvedne, dopraví do čistírny a přiveze zpět vyprané a vyžehlené ve zvoleném čase. Služba momentálně funguje v Praze, v Plzni, v Ostravě a postupně se rozšiřuje do dalších koutů ČR. Do projektu jsou zapojeny jen čistírny, které splňují vysoké standardy nabízených služeb a ekologického fungování. Partnerské prádelny a čistírny jsou členy organizace APAČ (asociace prádelen a čistíren).

Spokojenost zákazníků je na prvním místě

Cleany.cz je na trhu již druhý rok a za tu dobu má několik tisíc spokojených zákazníků. Za nápadem stojí spoluzakladatel a CEO Cleany.cz Hanuš Zvolský. “Naším cílem je posunout úroveň služeb čistíren a prádelen na vyšší úroveň. Služba dnes není jen o samotném čištění a praní, ale také o perfektním zákaznickém servisu. Lidé nám často volají a potřebují poradit, ptají se jakým způsobem mají co prát, nebo zda jsou jejich textílie vůbec vhodné k čištění, proto je velmi důležité i efektivně a správně poradit a nabídnout vhodné řešení a radu. Jsou i případy, kdy je potřeba se zákazníkem již odvezenou zakázku konzultovat, díky její náročnosti, neváháme a situaci ihned řešíme. Naším přáním je spokojený zákazník a tyto služby jsou z naší strany automatické a zvyšují kvality služeb a řady spokojených zákazníků, kteří k nám mají důvěru a rádi se k nám vracejí.“ říká Hanuš Zvolský.

Rychlost doručení a vyzvednutí hraje zásadní roli

Dalším důležitým aspektem je pokročilá logistika a efektivita doručování. Už při objednávání zákazníci přesně vědí, kdy k nim kurýr dorazí pro zásilku a také kdy jim ji přiveze zpět. V případě potřeby může být kurýr u dveří už do 90 minut od objednání a většinu textilií stihne doručit vyčištěné zpět již do 24 hodin od vyzvednutí. To ocení především manažeři, kteří rychle potřebují vyčistit oblek.

“V době propuknutí pandemie jsme obsloužili mnoho zákazníků, kteří nechtěli fyzicky chodit do čistírny nebo prádelny. Jsme rádi, že se k nám vracejí i nyní po skončení nouzového stavu. Myslím, že je to nejspíš hlavně tím, že zjistili, jak je pohodlné vše vyřídit online z domova nebo kanceláře za pár kliknutí. Uspořený čas a energii nyní mohou věnovat důležitějším věcem.” dodává spoluzakladatel.

Do čistírny můžete poslat i koberce

Kromě běžného oblečení zvládnout v Cleany.cz také vyčistit například koberce, závěsy a záclony. Z oblečení pak svatební šaty, kožené věci a mnoho dalších textílií se kterými si doma jen tak neporadíte.

Kolik stojí vyprání on-line?

Ceny se v zásadě neliší od těch, které zaplatíte v kamenných čistírnách. To je způsobeno především tím, že je efektivně využitý provoz čistíren i kapacity kurýrů. Při objednávce navíc hned zákazník vidí cenu, kterou za službu zaplatí. Našim zákazníkům nabízíme i možnost registrace v Cleany Clubu, při registraci získají slevu 100 Kč na první objednávku, aby si mohli naši službu vyzkoušet.

„V Cleany jsme zjistili, že lidé nechtějí chodit po čistírnách a zjištovat, kde jim nejlépe vyčistí jejich oblíbenou koženou bundu nebo koberec, který už dlouho nečistili. Chtějí si být jisti, že o vše bude dobře postaráno a vrátí se jim zpět v pořádku.“ uvádí Hanuš.

Přečtěte si také