Close

Rozhovor: Krásná a divoká Magda Swiderska z reality show Projekt Lady

Divoká a sexy Magda Swiderska

Magdalena Swiderska (24) získala svoji popularitu v Polsku tím, že se účastnila reality show „Projekt Lady“ na polské televizní stanici TVN. Později se pak objevila i v dalších pořadech. Magazín CKM, který funguje v tištěné verzi i online, s Magdou udělal rozhovor, který vám teď, spolu s jejími luxusními fotografiemi, představujeme v přeložené verzi.

Redaktor: Být „lady“ – má to více výhod nebo nevýhod?
Magda: Nevýhod. Nepovažuji se za dámu, i když je možné, že jsem se jí v některých ohledech přiblížila. Raději jsem ale sama sebou, nerada si hraju na někoho, kým nejsem. Kdybych byla dáma, nemohla bych na Instagramu zveřejňovat fotografie ve spodním prádle.

Redaktor: Nebo bez spodního prádla …
Magda: Ale to už jen v tištěných magazínech nebo kalendářích, protože Instagram by to zakázal (smích). Nemám žádný problém ukázat své tělo na akcích – ráda se předvádím nahoře bez nebo i úplně nahá.

Redaktor: Na kterou část vašeho těla jste nejvíce hrdá?
Magda: Na mé poprsí. Proto nejraději ukazuji prsa.

Redaktor: Jak jste se vůbec dostala do programu Projekt Lady?
Magda: Docela náhodou! Ve skutečnosti jsem byla nejprve na castingu na „Warsaw Shore“, do kterého jsem se nedostala. Ale od té doby o mně producenti věděli a po čase mi zavolali s nabídkou, abych přišla na casting pro „Projekt Lady“.

Redaktor: Litujete, že jste se nedostala do show „Warsaw Shore“?
Magda: Když jsem viděla, jak to tam opravdu vypadá, díky Bohu, že jsem se tam nedostala …

Redaktor: Myslíte si, že je „Projekt Lady“ atraktivnější?
Magda: Ano, bylo to opravdu dobrodružství. Ale na druhou stranu, když jsem vypadla, byl jsem ráda, že jsem už šla domů. Když je tolik žen pod jednou střechou několik týdnů, musí to skončit hádkami – působit v televizi je tvrdá práce (smích)!

Redaktor:  Změnil se Váš život po účasti v reality show?
Magda: Účast v Projektu Lady mi určitě otevřela mnoho dveří. A pokud se ptáte, jestli jsem se změnila jako člověk –  Projekt mě samozřejmě přiměl hodně přemýšlet, ale na druhou stranu já stále říkám, že televize nemůže člověka změnit. V pořadu na něco takového není dost času – pokud se chcete opravdu změnit, musíte to udělat sami.

Redaktor: Jednou jste samu sebe nazvala „víkendovou pařmenkou“. Baví vás to pořád?
Magda: Už nejsem „pařmenka“, chodím na párty mnohem méně, ale samozřejmě je mám stále ráda. Ideální večírek je pro mě stále hodně alkoholu, techno a párty až do úsvitu.

Redaktor: Jste divoška! Je sex s Vámi na prvním rande možný?
Magda: Možný je, ale to by muselo být to rande opravdu vzrušující.

Redaktor: Nejlepší sex, jaký jste kdy měla?
Magda: Mnoho (smích). Například si pamatuji jeden v hotelovém pokoji nebo na párty v klubu. V tom druhém případě to bylo o to víc vzrušující, že to bylo během mé pracovní doby. Dělala jsem v tom klubu číšnici, a to mě a mého partnera ještě víc vzrušovalo.

Redaktor: Nejdivočejší fantazie, kterou byste si chtěla splnit?
Magda: To už stačí! Žádnou skutečnou neřeknu. Nanejvýš můžu říct něco otřepaného, třeba sex na pláži. Pravda ale je, že to už jsem zkusila. Bylo to fajn, ale moje fantazie jsou sofistikovanější.

Redaktor: A co vysněné místo, kam byste se chtěla podívat?
Magda: Už jsem své vysněné místo navštívila, ale ráda bych se tam vrátila. Je to New York. Někteří říkají, že smrdí a je špinavý, ale pro mě má své kouzlo. Ohromuje mě svou velikostí a tím, jak je tam ten život živý. Já mám ráda lidi a cítím se skvěle i na přeplněných místech.

Redaktor: To k Vám asi sedí – denně se na Vás dívá spousta mužů.
Magda: Tento rozhovor je pro mě v podstatě trochu přestávka. Můj snoubenec je ale také nadšený, protože říká, že vždy chtěl mít přítelkyni v CKM (pozn.: CKM je tištěný magazín, který je původním autorem tohoto rozhovoru).

Oficiální Instagramový účet Magda Swiderska

Autorizovaný zdroj rozhovoru a cover fotografie: ckm.pl