Close

V1CE business card: Vizitka 21. století

Nová moderní vizitka s NFC

Ačkoliv jsme dnes zvyklí řešit všechno elektronicky, papírové vizitky ještě nevymřely. Je pěkné dát novému zákazníkovi nebo potenciálnímu obchodnímu partnerovi něco skutečného, co může opravdu vzít do ruky – i když je to jen kousek papíru. Problémem je, že na takovou standardní vizitku s rozměrem 90 × 50 mm se nevejde zrovna moc informací.

Diktovat klientovi telefonní číslo nebo mu ho psát někam na papírek působí značně neprofesionálně. Lepší je, když mu do ruky dáte papírovou vizitku, nebo ho necháte, aby si informace o vás načetl z chytré vizitky s technologií NFC!

Klasické papírové vizitky přestávají stačit

Jaké informace dát na vizitku? Pravděpodobně název firmy, vaše jméno, pozici, již zastáváte, telefon a e-mail. Většinou také logo firmy. Nic moc víc se na malý papírek nevejde. Ano, má dvě strany, ale pokud je obě zaplníte textem, výsledek nebude esteticky moc hezký.

Kromě toho jsou informace napsané na papíru poměrně nepraktické. Člověk pak musí ručně přepisovat telefonní číslo, e-mail, webovou stránku nebo dokonce URL adresu facebookového profilu.

Právě z těchto důvodů se více vyplatí chytrá vizitka s NFC. Pojme mnoho informací, které si rovnou načtete do svého telefonu, žádné ruční opisování.

Jak funguje NFC vizitka

V1CE business card je kartička o velikosti vizitky z materiálu dle vašeho výběru, jež obsahuje NFC čip. Pokud ji načtete telefonem, otevře se okamžitě odkaz s vašimi kontaktními údaji nebo informacemi, již jste sem uložili. Vizitka je kompatibilní s telefony Android i novějšími iPhony, pouze je potřeba, aby mobil podporoval technologii NFC. Tou však dnes disponuje 9 z 10 mobilních telefonů. Pro ty, co NFC nemají, je na zadní straně V1CE business card QR kód, přes nějž je možné načíst stejné informace.

Jaké informace? Ty, jež si sami nahrajete. Po zakoupení V1CE business card vám přijde e-mail s pozvánkou k vytvoření profilu. Ve svém profilu si zadáte veškeré kontakty a informace, které chcete mít na vizitce.

Vizitku můžete aktualizovat

Co si na vizitku dáte, je pouze vaše volba. Můžete do ní nahrát standardní kontaktní údaje jako e-mail, odkaz na webovou stránku, telefonní číslo. Lze z ní udělat také rozcestník na vaše profily na sociálních sítích. Může obsahovat odkaz na nějaké vaše video, aplikaci. Dokonce se z ní dá udělat nástroj, pomocí nějž si s vámi klient dohodne schůzku. Přes NFC z chytré vizitky načte odkaz, na němž si vybere datum a čas setkání a odešle. Zároveň může NFC vizitka obsahovat několik profilů, mezi nimiž lze po načtení informací přepínat. To se hodí ve chvíli, kdy máte více firem.

Obrovskou výhodou je, že můžete tyto informace kdykoliv aktualizovat. Kdykoliv budete chtít změnit své telefonní číslo, přidat své nové webové stránky či jinou informaci, uděláte to ve svém profilu a změna se zobrazí všem – i těm, již si vaši vizitku naskenovali před několika měsíci.

Navrhněte si svou chytrou vizitku

V1CE business card funguje na trochu jiném principu než papírové vizitky. Nenosíte jich desítky po kapsách a nerozdáváte na potkání. V1Ce business card je vaše jediná vizitka. Novým klientům a obchodním partnerům ji jenom půjčíte, oni si ji naskenují svým smartphonem a informace jsou vyměněny.

V1CE business card se dá pořídit online na V1ce.co s poštovným zdarma po celém světě. Na výběr je plastová, kovová nebo dřevěná varianta, design si samozřejmě uzpůsobíte na míru. Ceny jsou různé podle materiálu a vysoké rozhodně nejsou, obzvlášť když si uvědomíte, že si vlastně kupujete vizitku napořád. Už nebudete muset objednávat nové vizitky s každou změnou adresy nebo telefonního čísla, informace si aktualizujete online. A mimochodem, za každou zakoupenou NFC vizitku je zasazen jeden strom v Africe.

Zdroj fotografií: v1ce.co