Close

Fotogalerie (18+): Sexy černovláska ze severu

Sexy černovláska z Třince

V rubrice GIRLS se dnes vracíme na Moravu. Posledně jsme navštívili její jižní stranu s krásnou Simčou, tentokrát se naopak podíváme na sever, odkud pochází hlavní aktérka dnešní sexy fotogalerie, Anna.

Aničce je 28 let a bydlí v Praze, kam přicestovala z Třince. K focení se dostala v 18ti letech, když v Ostravě tancovala pole dance. Od té doby ji focení baví, což dokazuje i fakt, že fotomodelku dělá dodnes již 11tým rokem. Přesto se za profesionálku nepovažuje, protože má podle svých slov ještě pořád co dohánět. Převážně fotí placené spolupráce, ale nemá problém ani s TFP formou. Fotí hlavně akty, glamour a portréty. Ráda dá šanci i těm, kteří se fotit teprve učí a nebrání se nevšedním a adrenalinovým místům. A v současnosti se živí jako uklízečka – tak co, necháte si uklidit?  

Sama o sobě ještě prozradila: „Mezi mé hobby patří focení, cestování, objevování nových míst, zříceniny, jízda na koni, malování, bruslení, hory, kolo, knihy, tanec, děti. Mám ráda jídlo, zábavu, upřímné lidi a ráda se seznamuji s novými lidmi.

Mé motto zní: Buď taková jaká jsi a nikdy neprodávej své tělo za cenu slávy. Měj čistý štít, jenom tak se někam dostaneš s čistou hlavou.

Těším se na vaše nabídky:)“

Její Instagram najdete pod @enkubanova7.

Video: Randy Cøld