Close

Sexy podnikatelka z Českých Budějovic

sexy podnikatelka z budějovic dominika potůčková

Tuzemskou krásku, Dominiku Potůčkovou, už jsme v naší rubrice GIRLS měli asi před rokem. Dominika se za tu dobu ve svém životě posunula, a tak jsme informace o ní aktualizovali a samozřejmě spolu s nimi jsme přidali i slušnou dávku nových sexy fotografií. Mrkněte sami.

Dominika je 28letá podnikatelka z Českých Budějovic a jak o sobě sama tvrdí, je „nenapravitelný puntičkář“. Zabývá se čtvrtým rokem reklamním potiskem žvýkaček, a protože se jí daří, je z ní díky tomu i influencer na Instagramu. Před rokem si dokonce rozšířila svou podnikatelskou činnost o reklamní kosmetiku. Má za sebou natáčení několika videoklipů a začíná se věnovat také komparzu.

Zeptali jsme se jí, co ráda dělá a co ji baví:

„Baví mě moje práce a baví mě fotit. Nejsem modelka nebo se tak vůbec neberu, ale focení mě hrozně baví. Dál je mé hobby můj pejsek, miluju zvířata! Ráda cvičím, fitness je pro mě každodenní odreagování…dělám to především proto, abych se mohla bez výčitek pořádně najíst (smích), ale co nesmím opomenout je cestování, ať už po Česku nebo v zahraničí – to miluji a plánuji to po roce 2020, kdy nebyla taková možnost, pořádně dohnat!“

Dominika se sice za modelku nepovažuje, ale my máme za to, že by vám i přesto její sexy fotky určitě neměli utéct.

dominika potůčková podnikatelka - české budějovice
dominika ve vánočním
sexy podnikatelka dominika potůčková
dominika potůčková influencerka
česká kráska
sexy podnikatelka v černém

Další fotografie:

Instagram: https://www.instagram.com/dominikapotuckova/
Web: https://www.zvykackyspotiskem.cz/