Close

7 tipů na neotřelý adventní kalendář 2020

Adventní kalendáře 2020 - 7 tipů

Advent může být pro někoho zdlouhavé období při čekání na vánoční svátky, ať už se těší na dárky, odpočinek, či návštěvu rodiny. Adventní kalendář je často výborný pomocník při tomto čekání. Takový kalednář dnes už nemusí být jen o sladkostech a určitě nemusí být jen pro ty nejmenší. Pro inspiraci vám přinášíme pár nevšedních tipů na adventní kalendáře pro děti, mazlíčky, partnerku i partnera.

Pro děti a sběratele

Jako první stojí za zmínku adventní kalendář, který je určen především pro nadšence do Harryho Pottera. V něm každý den obdarovaný objeví novou figurku jedné z postav této slavné série. A nejde o ledajakou figurku, jedná se o kvalitní figurku Funko POP. Tyto sběratelské figurky jsou vyrobené z vinylu, jsou velmi detailně propracované a částečně pohyblivé. Vyjímají se jako tematická dekorace stejně dobře v dětském pokoji, jako kdekoliv v domácnosti. Tento adventní kalendář patří sice k těm nejdražším, ale nejen, že za své peníze dostanete odpovídající kvalitu, ale milovníkům čaroděje Harryho, nebo sběratelům Funko POP figurek, uděláte radost k nezaplacení.

Adventní kalendář Harry Potter

U tohoto druhu kalendáře ještě zůstaneme, protože stejný typ advenťáku Funko POP vydává i pro další dobový fenomén, a to pro hru Fortnite. Světoznámou hru ve stylu „battle royale“ denně hrají desítky milionů hráčů každého věku. Tento fenomén získal svou popularitu díky atraktivnímu grafickému zpracování, opravdu denní aktivní péčí vývojářů a hlavně zpestření stylu „battle royale“ o stavitelský prvek. Za tuto unikátní sběratelskou edici vás bude zbožňovat každý zapálený hráč Fortnite.

Adventní kalendář Fortnite

Harry ani Fortnite se netrefil do zájmu vašeho dítka či geeka? Pak do třetice se trefíme určitě. Adventní kalendář Marvel je váš triumf. Marvelovky a jejich superhrdiny dnes milují holky i kluci od 3 let až po dospěláky. Kalendář obsahuje 24 ilustrovaných knížek s příběhem některého z hrdinů. Celkem na vás čeká 612 stran nových příběhů a všechen text je samozřejmě v českém jazyce.

Adventní kalendář Marvel

Pro mazlíčka

V dnešní době je už běžné, že našim domácím mazlíčkům dopřáváme stejný standard, jako sobě, ne-li lepší. S pejsky a kočkami už jsme došli tak daleko, že mohou mít svůj vlastní advenťák a i mezi nimi si už můžete vybírat z nemalého množství a provedení.

My jsme vybrali 2, které se nám po zkušenostech zamlouvají nejvíce. Pokud máte doma dámičku či princátko, které potřebuje jen to nejlepší a jste ochotni mu to dokázat i svojí peněženkou, pak doporučujeme luxusní adventní kalendář od firmy Falco. Je určen pro psy i kočky a váš miláček si dopřeje každý den slušnou dávku kvalitního 100% masa ve 120 g konzervě.

Adventní kalendář pro psy a kočky
Falco Adventní kalendář pro psy a kočky

Pokud je váš psí miláček spíš šrotovací mašinka, která je vděčná za jakýkoliv pamlsek a vlastně tak ani nemá cenu se s tím piplat, pak je pro něj ideální kalendář od firmy Mapes. V každém okénku objeví některou z opravdu silně „voňavých“ pochoutek, jako například žaludky, dršťky, ledvinky či játra. Přestože jsou tyto dobrůtky baleny v igelitu každá zvlášť, doporučujeme pro kalendář vymyslet místo, odkud k vám, ani k vašemu mazlíčkovi jeho vůně nedoputují.

Mapes Adventní kalendář pro psy

Luxus pro vaši něžnou polovičku

Pánové, chcete dělat své drahé polovičce radost neotřelým dárečkem každý prosincový den až do Vánoc a zvládnout to jedním dechem? Věřte, že luxusní adventní kalendář je pro to jako stvořený. S čistým svědomím a velmi vysokou pravděpodobností na úspěch vám doporučujeme kalendář REVOLUTION plný exkluzivní kosmetiky. Nejen, že se bude každý den těšit, jaké překvapení na ni čeká, ale po otevření všech bude vlastnit skutečně rozsáhlou kosmetickou sadu. A řekněme si upřímně pánové, z takového dárku ve výsledku budete těžit hlavně vy:)

Adventní kalendář Revolution

Pánská chvilka pro sebe na zimní večery

Jak říká jeden starší reklamní spot „i muži mají své dny“, proč tedy nemít svůj večer, a to hned každý den. Dámy, pokud vašemu milovanému neuděláte radost výše uvedenými kalendáři s tématem Fortnite nebo Marvel, pak možná zabodujete s něčím trochu ostřejším. Alkohol.cz už pravidelně každý rok přichází se svým rumovým adventním kalendářem a jedná se opravdu o stylový kousek. Tato luxusní degustační sada je navíc doplněna o 2 skleničky, takže si tento adventní kalendář můžete po náročném dni vychutnat společně s partnerem/partnerkou. A pokud jste pánové zrovna single, kdo říká, že si nemůžete udělat radost a degustovat sami či s kamarádem. Možná, že objevíte svůj nový oblíbený drink.

Rumový kalendář 2020

Adventní kalendář rumový