Close

Jaký dárek koupit blízkým, když už všechno mají?

Taky to znáte? Vánoce jsou za dveřmi a vy si lámete hlavu, co koupit? Letos nad výběrem dárků určitě vyzrajete. Dali jsme dohromady tři typy lidí, které není jednoduché obdarovat a přinášíme vám pár tipů na dárky. Možná mezi nimi poznáte své známé nebo členy rodiny.  

1. TYP: Nic nechci

Tento typ je velice skromný a uděláte mu radost i lahví vína. Pokud mu chcete udělat opravdovou radost, je potřeba mu více naslouchat. Všímejte si detailů, které vám ukáží tu správnou cestu. Nezmínil se někdy mezi řečí o něčem, co by se mu hodilo? Pokud dotyčného či dotyčnou až tak důkladně neznáte, můžete krom lahve vína zkusit přispět i na dobročinnou věc jeho jménem. Takový certifikát darované kozy, vykouzlí úsměv každému.

2. TYP: Vím co chci, ale stojí to majlant

Mezi tyto typy patří většinou děti, ale i dospělí mají občas přání, která jsou mimo náš rozpočet. Pokud se tedy nerozhodnete zruinovat svoje bankovní konto, ale i přesto chcete dotyčnému udělat radost, přispějte mu na honosný dárek nějakou korunu. Nudným obálkám s penězi už dávno odzvonilo, teď frčí origami z bankovek. Podívejte se na video a nechte se inspirovat.

3. TYP: Všechno mám

Tato kategorie lidí se nejhůře obdarovává a činí nám předvánoční nákupy složitějšími. Ale i jim určitě nějaký vánoční dárek radost udělá. Pokud se nepodaří z dotyčného nic vylámat, vsaďte na klasiku. Podle australského výzkumu si muži nejčastěji přejí elektroniku, oblečení nebo poukazy na zážitek. Ženy naopak ocení kosmetiku, šperky nebo parfémy.

S výběrem oblečení vám můžeme pomoci přímo na našem Flexinit e-shopu. Naše limitované kolekce z vysoce kvalitní biobavlny mohou být skvělým dárkem pro někoho, kdo rád nosí unikátní či luxusní kousky, nebo pro někoho, komu záleží na naší planetě a má rád EKO výrobky.

Luxusní oblečení jako vánoční dárek - Flexinit

Co opravu nekupovat

Klasiku v podobě ponožek, svíček či mýdla už dostal snad každý. Těmito dárky opravdu nikoho neoslovíte. Pokud to není zrovna sběratel ponožek, určitě se těmto dárkům vyhněte obloukem. Víte, že 68 % lidí dostane pod stromeček něco, co opravdu nechce? Vyhněte se trapasům a raději se dopředu zeptejte, co se dotyčnému bude hodit.

Pokud chcete letos opravdu překvapit své blízké, vyzkoušejte jim něco pěkného vyrobit, nebo si na ně najděte chvilku času v dnešní uspěchané době. Nejcennější v životě je přece čas, který věnujeme blízkým, ten už nám nikdo nevezme.