Close

Kanadské žertíky se vrací zpět v plné parádě

Jako malé děti jsme rádi vymýšleli žertíky na ostatní a čekali až je nachytáme. Kanadské žertíky jsou vtipnou formou odlehčení všedních dnů a datum 1.4. je pro to jako dělaný, přeci jen je to aprílový den. Přestaňte na chvíli myslet na starosti a vystřelte si z partnera, rodičů nebo souseda.

Pamatujete si na ty momenty v dětství, kdy jste mamince nasypali místo cukru do kafe sůl? Pak jste ráno u snídaně seděli a nenápadně čekali na reakci maminky? Nejspíš jste už poskakovali na židli a maminka vás usměrňovala. V tomto článku vám představíme nápady na aprílový den.

Potraviny mají oči

Nalepte na jednotlivé potraviny v lednici oči. Můžete být kreativní a oči si sami vyrobit z materiálů, které máte doma. Nebo objednejte oči, které se budou hýbat. Ve fantazii se meze nekladou, také můžete dodělat ústa, nos a nebo přilepit například zvířecí uši. Určitě tento žertík pobaví celou domácnost a především děti.

Gumičky

V dnešní době je každý z nás navyklý na elektroniku. Převážně muži si bez mobilního telefonu nedojdou ani na toaletu. Dejte si tu práci a obalte celý telefon nebo ovládání k televizi klasickými gumičkami. Naneste silnou vrstvu a poté sledujte trpělivost partnera, jak se snaží gumičky precizně sundat. To samé se dá udělat i s izolepou.

Siluety hmyzu

Hmyz má rád jen málokdo, proto využijte slabiny svých přátel. Na vnitřní stranu lampy nalepte pár miniaturních broučků. Broučky vytvoříte například vystřižením z papíru. Po rozsvícení lampy se broučci objeví na zdech ve větším provedení v návaznosti na vzdálenosti nalepeného broučka.

Nebo můžete pár plastových potvůrek koupit a rozmístit je různě po bytě.

Nekonečný toaletní papír

Většina lidí zajisté poznala moment, kdy sedíte na záchodě a snažíte se načít nové klubko toaletního papíru a ne a ne najít konec. Využijte této možnosti k žertíku. Postříkejte nenačatý toaletní papír lakem na vlasy a vaše drahá polovička bude mít co na práci, aby toaletní papír zvládla odlepit.

Žertík pro řidiče auta

Nalepte řidiči na zadek auta ceduli -> troubit a usmívat se <-, tento žertík vás bude stát trochu toho odhodlání a zároveň štěstí, aby si řidič nevšiml, že na zadní straně auta má nalepenou vtipnou ceduli. Každopádně vám přinese plno srandy, kdy na vašeho kamaráda budou lidé troubit, ale přítel nebude mít ponětí o tom proč na něj troubí a ještě se usmívají.