Close

Sandra Kowalski a její erotické umění, se kterým dobývá svět

Snadra Kowalski erotické obrazy umění

Novináři ji nazývají skandální umělkyní. Sandra Kowalski je však moderní umělkyně a „provocative artist“, jak sama uvádí na svém webu. Vystudovala v Moskvě filmovou školu VGIK (Gerasimov Institute of Cinematography) se specializacemi malíř-grafik a kostýmní výtvarník pro film a televizi. Její výrazně barevné malby zachycují eroticky nabité pózy a momentky. K jejím výtvorům ji inspiruje vlastní představivost a také její vlastní tělo, protože jak sama říká „často se fotím před zrcadlem nahá z různých úhlů, a tyto fotky se pak stanou základem pro náčrty nových obrazů“.

Sandra si už roky tvrdě buduje svůj osobní brand, svou vlastní značku a styl a nyní se jí velmi daří. Můžete si koupit již hotové dílo nebo si nechat namalovat nové podle vlastních představ či předlohy.

„Mé obrazy jsou v osobních sbírkách různých lidí, od běžných návštěvníků moskevských párty až po londýnské miliardáře. Mé umění už najdete například v Amsterdamu, Nice, Londýně, Barceloně, ​​Los Angeles i v Mexiku.“ (z rozhovoru pro Playboy Russia)

Zde si prohlédněte galerii jejího jedinečného erotického umění.

Další informace a její díla najdete na jejím Instagramu.