Close

Sylvester Stallone je úspěšný malíř a jeho obraz si můžete i koupit

Sylvester Stallone je úspěšný malíř

Sylvester Stallone je už řadu dekád světově známý americký herec, scenárista a režisér, kterého má většina z nás zarytého v paměti díky rolím boxera Rockyho nebo válečného veterána Ramba. Co o tomto činorodém umělci ale možná nevíte je, že se věnuje i dalšímu uměleckému oboru, a to malbě.

Rozhodně nejde o nějaký jeho výstřelek z poslední doby, vášeň pro malbu objevil dříve, než pro herectví. Sám se dokonce vyjádřil tak, že kdyby si musel vybrat mezi herectvím a malováním, vybral by si život strávit raději malbou.

Myslím, že jsem mnohem lepší malíř než herec. Je to mnohem osobnější a mohu dělat jen to, co chci. Poměrně často při hraní musíte hrát určitou roli, nemůžete mluvit tolik, kolik chcete. Hrdinové moc nemluví a musí být spíše umírnění. [Sly]

V průběhu let si Sly vyvinul velmi individuální styl, který zahrnuje odvážné použití barev. V roce 2015 měl výstavu s názvem “Real Love” ve Francii, o které psal i americký Forbes: “Ve svých posledních dílech kombinuje organické a geometrické tvary v barvách černé, bílé a červené, které odráží dotek moderní malby. Celkově lze říci, že díla sestavená pro „Real Love“ nabízejí exkluzivní a první hlubší vhled do Stalloneova mocného umění za téměř půl století.

Malířskou tvorbu Sylvestera Stallonea si můžete i koupit. Na webových stránkách, věnovaných jeho umění, Stalloneart.com, si můžete vybrat z aktuální nabídky jeho děl a u každého si zvolit, o jakou verzi máte zájem. Ta levnější verze, označená jako Roman Numeral Edition, vás vyjde na 1 250 dolarů a sběratelská edice, což je ta dražší verze, která je i svými rozměry větší, pak na slušných 2 500 dolarů. Každé dílo má své jedinečné číslo a vlastnoruční podpis autora. Levnější verzi si může pořídit maximálně 150 zájemců, sběratelskou pak nejvýš 75, takže pokud vás to zaujalo a obraz od této akční legendy by se u vás skvěle vyjímal, rozhodně se nevyplatí otálet.

Sylvester Stallone a jeho obraz Scar

Zdrojem všech použitých fotografií je oficiální web Sylvester Stallone Art https://www.stalloneart.com/