Close

Vybíráme z Instagramu: Profily, kde se něco dozvíte

vybirame z instagramu - kvalitni obsah

Instagram je plný skvělého vizuálního obsahu. Ať už jde o krásné ženy, umělecké akty, svalnaté muže, úžasnou přírodu, luxusní rezidence, malby, grafická tvorba, či další skvělé vizuální posty. Je to pochopitelné, od toho tato sociální síť vlastně je, ale takový obsah vám vlastně nic jiného, mimo požitek z hezkého obrázku, nedá. Vedle toho však existují i profily, které jsou vizuálně hezky zpracované, ale jejich primární hodnota pro publikum je přinést kvalitní informace. Proč tedy nezařadit mezi sledované profily přátel a profily s hezkým vizuálem i ty, kde se něco zajímavého dozvíte?

V minulém díle, s podtitulem Pokérované Češky a Slovenky, jsme vám představili 5 půvabných potetovaných dam, které na Instáči můžete najít. Dnes se podíváme na profily, které vynikají hlavně svou informační hodnotu – zde je 5ka těch, které doporučujeme my:

FITKOUČING

Pro všechny zájemce o fitness v jakékoli podobě je toto naprosto zásadní Instagramový profil. Vyladěný feed a příspěvek co 2 dny. O profil se stará pár fitness trenérů z Trnavy a jde opravdu o unikátní obsah. Jak sami uvádí v popisu profilu “Fakty vysvetlené jednoducho” a to je přesná definice profilu. Mrkněte na to a dávejte follow.

BrainMarket.cz

Tady dopředu musíme uvést, že jde o e-shop a profil je tedy do značné míry i propagační ve vztahu k produktům. To co ale zaujalo nás, je ten vedlejší neprodejní obsah. Je atraktivně zpracovaný a přináší praktické rady kolem stravy, stresu a zdravého životního stylu, aniž byste si museli jejich produkty kupovat.

Zdravý a spokojený život

I tento profil je zaměřený na zdravý životní styl. Feed nedodržuje pevnou strukturu, ale i přesto je vedený disciplinovaně a má hezký vizuál. Lusy, která profil vede, je krásná a sympatická slečna (nebo paní? nezkoumali jsme;), která je sama často součástí obsahu a dodává tak profilu lidskou podobu a důvěryhodnost.

Jazykovědma

Profil s nezvyklým tématem a obsahem. Pokud se chcete nenásilnou formou vzdělávat v původu slov, pravopisu a vůbec v češtině jako takové, neměli byste profil Jazykovědma opomenout. Příspěvky jsou na denní bází během pracovního týdne a feed je vedený opět velmi profesionálně. Administrátorce, Mgr. Markétě, můžete posílat i dotazy ohledně nejasností s češtinou či některými slovy. My jí děkujeme za skvělý obsah a přejeme pevnou vůli i do další tvorby.

Ekofakty

Fakta o ekologii a životním prostředí. Jednoduchý profil, ale do vašeho kanálu nových příspěvků na Instagramu krásně zapadne. Používá krátké texty, přesto informačně hodnotné, protože zkrátka uvádí jen to opravdu nejpodstatnější a často právě aktuální. Podklad pro texty je ztmavená tematická fotografie, čímž zůstává feed čistý a přehledný. Ve výběru stories najdete tipy, jak sami můžete přispět k podpoře životního prostředí.

My ve FLEXINIT také dbáme na životní prostředí, a proto vyrábíme oblečení ze 100% biobavlny, kdy její zpracování snižuje dopady na přírodu až o 90 % proti jiným materiálům. Naše oblečení je vysoce kvalitní a v univerzálních barvách, takže nebudete muset tak často nakupovat další nové oblečení.

FLEXINIT.cz eshop s luxusním oblečením z biobavlny

Doufáme, že jste našli minimálně 1 profil, který vás zaujal a bude ode dneška vašim novým zdrojem kvalitních informací.