Close

Chcete se odlišit? Zkuste luxusní digitální hodinky!

Luxusní digitálky - jaké jsou nejlepší?

Jak se říká, šaty dělají člověka. Ale jsou to opravdu jenom šaty? Mezi základní doplňky, podle kterých se pozná dobře oblečený muž nebo žena, rozhodně patří i kvalitní hodinky.

A čím dál tím více lidí už nechce nosit obyčejné plastové, které dostali ke svým desátým narozeninám, ale poohlíží se po něčem lepším. Pod pojmem luxusní hodinky si většina lidí ciferník s rafičkami, které jsou ideálně celé pozlacené. Dnes už však existují i digitální hodinky, které ukážou váš dobrý vkus a zároveň mají řadu výhod oproti normálním. Jak tedy vybrat skvělé digitálky?

V čem jsou lepší?

Než se podíváme na konkrétní tipy, napřed si řekneme, v čem jsou vlastně digitální hodinky lepší. Předně jsou často udělány na sport, takže pokud si chcete měřit třeba své běžecké výkony, rozhodně se vyplatí jít do digitálu. Pro někoho se navíc čas napsaný číslicemi určuje lépe a rychleji, než pomocí ukazování ručiček.  Digitální hodinky také mohou mít celou řadu funkcí navíc, takže kdo využívá hodinky na více věcí, bude se muset chtě nechtě rafiček vzdát.

Casio G-Shock

Začneme v levnějších vodách. Za nízkou cenu dostanete dobře vypadající hodinky s alarmem a výdrží až ve 200 metrů pod vodou. Takže i když vám spadnou na dno jezera, nic se jim nestane. Teď jak už je jenom vylovit…

Tissot T-Touch

Komu by přece jenom ručičky hodně chyběli, Tissot mu nabízí rafičky v digitální podobě. Hodinky jsou titanové s uhlíkovým ciferníkem, takže se s nimi ani ve vybrané společnosti neztratíte. Nechybí ani zabudovaný kompas či barometr, využití těchto hodinek je hodně široké.

Suunto Traverse Alpha

Kdo je laděný o něco sportovněji, jsou pro něj výrobky firmy Suunto ideální. Tyhle hodinky mají dokonce vestavěnou GPS se senzorem na měření výšky nebo tlaku. Pořád jsou však velmi reprezentativní a k outdoorovému outfitu je to ideální doplněk.

Bulova Computron

Chcete netradičně designované hodinky? Bulova vám nabízí futuristický vzhled z nerezové oceli s menším displejem. Všechno najdete v luxusním černém nebo zlatém pouzdru, což dodá hodinkám na estetičnosti.

Přestože klasické hodinky asi vždy budou vypadat o něco luxusněji, skvělých digitálek je celá řada. A v kombinaci se sportovně laděným outfitem jsou ideálním doplňkem, se kterým budete vypadat o mnoho lépe.

Zkuste luxusní digitálky

Přečtěte si také