Close

FLEXINIT oblečení v kamenném obchodě i na trzích – Stavíte se?

Novinky na Flexinit - CVRK a Praguemarket

Po 2 měsících útlumu se pomalu vracíme do života a my to ve FLEXINIT máme stejně, proto je pravý čas na pár skvělých novinek pro nejbližší týdny a měsíce.

Jsme stále ještě velmi mladá značka na trhu a tak chápeme, pokud máte o kvalitě našeho oblečení pochyby. E-shop je skvělá a pohodlná vymoženost moderní doby, ale někdy si prostě potřebujete zkusit ten luxus na vlastní kůži. Je nám to jasné, souhlasíme a protože si za kvalitou stojíme, rozhodli jsme se vám jít naproti.

Flexinit v kamenném obchodě CVRK

Od 1. června si můžete přijít zblízka prohlédnout a osahat naše mikiny i trička do kamenného obchodu CVRK, a to na ulici Vinohradská 1252/36 v Praze. Pokud si nejste jistí velikostí nebo si nejdřív chcete kvalitu materiálu ověřit, je to ideální způsob, jak se s naší značkou seznámit. Navíc, jako bonus necháme zaváděcí ceny, to znamená, že ceny zde budou totožné s těmi na e-shopu, a to až do odvolání, takže neváhejte a běžte si naše kousky omakat.

Otevírací doba obchodu je od pondělí do pátku od 11 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin.

Flexinit v obchodě CVRK

Flexinit na trzích Praguemarket

Pro ty, kteří by si chtěli naše oblečení osahat a zároveň by nás chtěli i osobně poznat, bude příležitost o víkendu 4. a 5. července v Praze na Náměstí Republiky, kde se budou konat trhy PRAGUEMARKET, vždy od 10 do 19 hodin. Nejde o obyčejné nudné trhy, Praguemarket je open-air přehlídka autorské tvorby, módy a designu. Spolu s naším stánkem zde budou vystavovat i další čeští i zahraniční designéři a to nejen oblečení, ale také šperky, kabelky a různé doplňky. Vezmi kámoše, kámošku, nebo celou partu a přijď omrknout FLEXINIT na moderní trhy v Praze a užít si letní den. Stánky se skvělým jídlem a pitím samozřejmě nebudou chybět. Vstup je zdarma a bez bariér.

Flexinit na trzích Praguemarket