Close

Sleva 50 % na mikiny FLEXINIT jen tento víkend

FLEXINIT glamidays

Ode dneška, 16.10., až do pondělka, 19.10., probíhají dny slev na GLAMI s názvem GLAMI DAYS. Během těchto 4 dnů můžete využít slevového kódu a mít tak jakoukoliv naši mikinu za polovinu ceny.

Slevový kód zadejte ve tvaru

GLAMIDAYS

do příslušné kolonky v košíku. Po jeho zadání se sleva automaticky nastaví.

Naše materiály jsou nejen vysoce kvalitní, ale jsou také vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Biobavlna s certifikátem GOTS je šetrný a luxusní materiál, který zahřeje, a přesto zůstává skvěle prodyšný. Jde o ideální kousky do vašeho šatníku pro nadcházející zimu.

Trička v naší nabídce jsou 100% biobavlna. U mikin používáme recyklovaný polyester v podílu nejvýše 15 %. Abychom zajistili, že naše mikiny jsou příjemné k pokožce, nikdy není kůže v přímém kontaktu s polyesterem. To zajišťuje metoda, díky které je polyester vkládán mezi dvě vrstvy organické bavlny.

K prvotřídnímu zboží patří i prvotřídní služby, a proto máte od nás na všechny kousky dopravu zdarma. Odesíláme objednávky po celé ČR i na Slovensko a to hned v pondělí. Zásilku máte nejpozději za 3 dny doma. Samozřejmostí je výměna velikostí i vrácení zboží zdarma.

Doprava zdarma Flexinit