Close

Valentýnská akce na e-shopu Flexinit

Valentynska akce e-shop Flexinit

Stále hledáš ten správný dárek pro svého miláčka k Valentýnu? Chceš darovat něco nevšedního a luxusního? Pak jsi tu správně! Až do 14.2.2021 jsme spustili jedinečnou slevovou akci na naše trička a mikiny. Nakup alespoň za 2 000 Kč a vychutnej si slevu 20 %. Pokud nakoupíš alespoň za 3 000 Kč dostaneš dokonce 40 %.

Dárek pro přítelkyni

Obdaruj svoji lásku jedním z našich kvalitních stylových triček nebo luxusní mikinou. Design dámských oděvů je přizpůsobený ženské jemnosti, avšak špičková kvalita zůstává. Všechny naše kousky jsou vyrobeny z BIObavlny a opatřeny certifikátem GOTS, který zajišťuje prvotřídní kvalitu. Pěstovaná bavlna není ošetřena žádnými chemikáliemi (umělá hnojiva, pesticidy, insekticidy). Zároveň se přísně celoročně sleduje proces výroby od bavlníkového pole až po finální produkt. Všechny naše produkty jsou vyráběny v omezeném množství, proto v nich bude každý stoprocentně originální.

Mrknout na e-shop

Dárek pro partnera

Pokud mu stále nemáš co dát na Valentýna, koukni na náš e-shop. Najdeš tam i pro něj vysoce kvalitní a originální věci ze 100% biobavlny. Luxusní mikina s nápisem „Masterpiece“ mu dodá sebevědomí a příjemný prodyšný materiál minimalizuje pocení. Trička i mikiny vyrábíme tak, abychom neublížili přírodě a součástí výroby nejsou žádná zvířata. Takže 100% vegan:)

Nesnášíš balení dárků? Díky našemu propracovanému dárkovému balení už nebudeš muset kupovat další zbytečné dárkové taštičky nebo zdlouhavě balit dárek do balícího papíru. Stačí jen sundat přepravní obal a předat luxusní dárkovou krabičku.

Mrknout na e-shop

Doprava, výměna či vrácení zboží jsou u nás zdarma. Zakládáme si na špičkovém zákaznickém servisu stejně tak, jako na kvalitně našeho oblečení.