Close

3 denimové kousky, které nesmí chybět v šatníku žádné moderní ženy

Denimové kousky

Džínové oblečení patří mezi stálice na poli módy. V různých obměnách se každým rokem objevuje na módních přehlídkách a pultech obchodních domů. Denim je totiž nestárnoucí klasika, která sluší bez výjimky všem ženám napříč generacemi. Podívejte se na tři obzvlášť nadčasové kousky, které by měla mít v šatníku každá žena.

Džínové sukně s plísňovým nebo potrhaným efektem

Džínová sukně se snadno přenese z jedné sezony do druhé, a právě proto patří mezi absolutní must have kousky. Bez nadsázky lze říci, že ji lze nosit s čímkoliv vás napadne, avšak nejhezčího looku dosáhnete kombinací s oblečením v ležérním stylu. Nejuniverzálnějším typem džínové sukně je bezesporu sukně v upnutém střihu a s lehce prošoupaným efektem. Pokud však dáváte přednost elegantnějším kouskům, můžete zvolit sukni áčkovou nebo v midi délce. A jaký odstín denimu vybrat? S tím si nemusíte vůbec lámat hlavu. Černá, bílá i typicky modrá džínovina je zárukou vydařeného vzhledu.

Džínová bunda: trend, který nestárne

Na džínové bundě je skvělé to, že ji lze nosit na desítky způsobů. Jednou k ní můžete obléct romantické květované šaty a lodičky, podruhé černé kalhoty, oversize svetr a bílé tenisky. V každém případě se bude tvářit jinak a zcela originálně. K džísce se hodí zkrátka všechno. Stejně tak si můžete pohrát i s jejím samotným stylem nošení. Vyhrňte u bundy rukávy vysoko k loktům, některé knoflíky nechte rozepnuté a jiné zapnuté, anebo ji jen tak ledabyle přehoďte přes ramena. S jedinou džínovou bundičkou vytvoříte nespočet outfitů!

Světlá nebo tmavá denimová košile promění outfit k nepoznání

V posledních letech velice oblíbený kousek oblečení představuje džínová košile. Tu lze opět stejně jako dva předchozí kousky nosit v každém ročním období a prakticky s čímkoliv. K nenucenému, leč atraktivnímu vzhledu vám dopomůže kombinace džínové košile s úzkými barevnými kalhotami nebo koženkovými šortkami. Střídmost košile můžete ještě více podpořit zapnutím límečku u krku nebo tím, že ji doplníte mohutným kamínkovým náhrdelníkem. Své místo ve skříni najde jak u zastánkyní elegantního, tak sportovního stylu. Pokud ji tedy ještě nevlastníte, určitě se po ní v obchodech porozhlédněte. Investice do džínové košile se vám v následujících měsících určitě vyplatí!