Close

Bílé tenisky zažívají velký boom. Podívejte se, jak je nosí celebrity.

Bílé tenisky

Tenisky již dávno nejsou pouze záležitostí sportovního stylu. Směle se nosí také k sukním či dokonce romantickým šatům. Jejich kouzlo objevily i celebrity, které je kombinují na všechny možné způsoby. Velice populární jsou zejména tenisky bílé, a to v nejrůznějších provedeních. Doprovázet nás budou nejen letošní sezonu, ale i tu následující. Seznámit se s nimi tedy rozhodně není na škodu!

Saténové šaty a bílé tenisky po vzoru Xenie Adonts

V zimě kožené, v létě plátěné. Bílé tenisky jsou zkrátka investicí, která se vyplatí. Díky své univerzální podobě se perfektně hodí jak k outfitům na běžné nošení, tak i večerní párty. Dobře vědoma si toho je i influencerka Xenia Adonts, která s oblibou k šatům nosí místo střevíčků pohodlné bílé tenisky a nebojí se na ně ještě více upozornit síťovanými ponožkami.

Kendall Jenner ráda kombinuje bílé tenisky s boyfriend džíny

Vyzdvihněte krásu svých sněhobílých tenisek kalhotami s nohavicemi sahajícími nad kotníky, stejně tak jako to udělala Kendall Jenner. Trend boyfriend džín se stále drží na vrcholu a společně s bílými teniskami tvoří nezaměnitelné kombo. K džínovým kalhotám s vysokým pasem vypadají obzvlášť dobře tenisky s vysokou, robustní podrážkou, které vám kromě toho přidají pár centimetrů na výšce.

Tón v tónu podle topmodelky Sara Sampaio

Jednoduchý, ale přitom nanejvýš důmyslný model s bílými teniskami zvolila Sara Sampaio, která sází na sílu monotónního outfitu. Pokud se tedy chystáte někam ven a jste v časovém presu, nechte se jím inspirovat. Oblečte se kompletně do bílé a zbývající čas věnujte například úpravě vlasů či make-upu. Outfit tón v tónu je zkrátka ideálním řešením, pokud nestíháte.