Close

Česká šperkařská značka Mooyyy, pod záštitou špičkových designérů

Nové uvedení kolekce značky MOYY proběhlo před několika měsíci v naprosté tichosti, kvůli aktuální situaci. Firma se pro tentokrát rozhodla spojit síly s mladými designéry Annou Marešovou a Danielem Báčou, kteří kolekci pojali se značnou lehkostí.

Z produktů jasně vyzařuje inspirace luxusním šampaňským, které provonělo celou kolekci Anny Marešové. Jejím cílem bylo vytvořit šperk, který by žena nosila každý den, ale dodával by jí na nevšednosti a třpytu. Důmyslnou minimalizací prvků docílila dokonalé harmonie, jež lahodí oku i duši. Proti tomu se Daniel Báča vymezil svým návrhem kolekce Infinity, která doprovází výjimečný okamžik v životě.

RUDRA. CHIA. SENSO

Mooyyy, přední česká šperkařská firma, se na svou cestu vydala v roce 2015. Po uvedení na trh vydala svojí prvotinu pod názvem LOTOS A ÓM. Druhým zásadním krokem bylo spojení s českými designérkami jako Lucii Koldovou, Mirkou Talaváškovou či Annou Steinerovou.

Tento trojlístek stojí za sortimentem s názvem RUDRA. CHIA. SENSO. Každá je jiná a výjimečná, jedno však mají společné a tím je spiritualita. Inspiraci veskrze čerpali v józe, přírodě, posvátných semenech či drahých kamenech. Celou kolekci podtrhuje jejich stylové provedení za použití těch nejkvalitnějších materiálů, což je pro brand Mooyyy stěžejní. Tuto kolekci můžete stále nalézt v nabídce značky Mooyyy.

Exkluzivní kolekce pro rok 2021

Nové výrobky představené na přelomu roku, již nejsou inspirovány přírody či kamenů, nýbrž dvou odlišných společenských faktorů. Snubní prsteny pod vedením DANIELA BÁČI nesou myšlenku čísla osm. Číslo osm je totiž v mnoha kulturách považováno za nejmocnější číslo ze všech, vyjadřuje osud, rovnováhu a spravedlnost. Nejznámější je však jako symbol nekonečna. Párové prsteny Infinity chytře propojují ženský a mužský faktor. Každý prsten zvlášť nese symbol toho druhého, ale teprve když se spojí dohromady, odhalí Vám jejich pravou podstatu.

 V kontrastu uvedla značka i šperky ANNY MAREŠOVÉ s názvem CHAMPAGNE. Inspirací pro návrh kolekce je šampaňské víno, jako symbol výjimečnosti okamžiku. Tvarové názvosloví čerpala autorka ze špuntu na šampaňské láhvi.

Obě kolekce jsou moderní a originální záležitost. Budete jedni z mála, kteří si touto kolekcí doplní outfit?