Close

Lady Gaga přichází na trh s vlastní značkou!

V posledních dnech internet zaplavila zpráva, že zpěvačka a herečka Lady Gaga plánuje vlastní kosmetickou značku Haus Laboratories, která by měla být od září v prodeji. Zprávu, jež nadchla fanoušky po celém světě, potvrdila sama Lady Gaga na svých sociálních sítích.

Lady Gaga

Our hous, your rules: Krása je o tom, jak vidíme sami sebe

Lady Gaga představila svoji značku dekorativní kosmetiky a podrobněji se o ní rozpovídala v rozhovoru pro Business of Fashion a na svých sociálních sítích. Z rozhovoru a postů, vyplývá, že nechce svoji značku zařadit k další bezduchým brandům, ale chce vytvořit kosmetiku, která povede k osvobození a nalezení vnitřní krásy.

Na Instagramu se zmínila dokonce o tom, že když byla mladší, nepřipadala si krásná ani sebevědomá. Vnitřní a vnější krásu nalezla až díky make-upu, který ji dostal až tam, kde nyní je.

V podobném duchu se nese i propagační video značky Haus Laboratories, které natočil německý režisér Daniel Sannwald. Klip značku ukazuje jako velice extravagantní, bez pravidel a zábran. Všechny modelky mají výrazné, barevné líčení plné intenzivně zářivých třpytek, které budou pravděpodobně pro kosmetiku stěžejním prvkem. Lady Gaga také prozradila, že startovací sada bude obsahovat produkty na rty, jako je rtěnka, lesk a tužka na rty. Je tedy na co se těšit.

Předprodej probíhá již od 15. července

Díky tomu, že kosmetická značka Lady Gaga uzavřela smlouvu s internetovým obchodem Amazon, budou tak líčidla dostupná všem po celém světě. Předprodej kosmetiky začal krátce po jejím ohlášení, a to konkrétně 15. července. Spolupráci s jedním z největších internetových obchodů na světě zahájila proto, že sdílí stejné vize a přesvědčení jako ona. Haus Laboratories se tak stala úplně první kosmetickou značkou, která bude k dostání prostřednictvím obchodu Amazon.