Close

Podívejte se na módní trendy 2021

Rok 2020 se pomalu začíná chýlit ke svému konci, a tak mnoho milovnic módy zajímá, jaké nás čekají módní trendy v roce 2021. A právě módní trendy pro následující rok budou hlavním tématem tohoto článku.

Téměř každá žena miluje módu. Pro některé z nás je to jakási záliba a pro některé z nás je to doslova vášeň. Některé ženy se striktně drží módních trendů, jiné si rády určují trendy samy. Ať už je váš postoj k módě jakýkoliv, tento článek se pro vás jistě stane milou inspirací. 

Níže uvedené trendy se rozhodně nemusí týkat výhradně vašeho šatníku. Ba naopak. Trendy barvy a motivy pro následující rok můžete s chutí přenést i do svého líčení či dokonce i do své manikúry. 

Jaké barvy budou v roce 2021 trendy?

A jaké tedy budou v roce 2021 trendy barvy? Můžeme se těšit spíše na pestré kolekce plné zářivých tónů, nebo nás čeká klasika v podobě černé a bílé? 

Rok 2021 bude mít za úkol vnést do našich šatníků trochu jedinečné a nenahraditelné přírody. Jedná se tedy o takové barevné tóny, které může v přírodě běžně vidět. Konkrétně je řeč o pastelových tónech modré i zelenkavé barvy. Vynechat nesmíme ani barvu žlutou, která dokáže vše okolo sebe nabít pozitivní energií, a i během pochmurnějšího počasí dokáže všechno a všechny příjemně rozveselit. 

Pokud nejsou tyto přírodní tóny zrovna vaše oblíbené, tak se nic nejde. Velmi trendy bude také sytě červená barva. Ta působí velmi žensky a vášnivě. Nějaký ten módní kousek v červených odstínech by proto ve svém šatníku měla mít každá žena. A pokud ne přímo ve svém šatníku, tak taková rudá rtěnka je naprostý must-have. 

Koncem roku 2021 budou oblíbené také barvy, jakými jsou například výrazná růžová, nebesky modrá či pastelová fialová. Tyto tóny možná už ve svém šatníku máte. Jsou totiž velmi oblíbené i v letošním roce. 

Podzim a zima 2021 s sebou přinesou barvy, které jsou s těmito období již navždy spojené. Černá, hnědá, béžová či šedá. Jedná se o tóny, které k tomuto ročnímu období zkrátka patří. Opomenuta nebude ani bílá. Ta je trendy po celý rok za a za všech okolností. Bílou nikdy nic nezkazíte. 

Zvířecí motivy, nebo spíše geometrické vzory? 

K přírodě se nebudeme v příštím roce upínat pouze v oblasti barev, ale také v oblasti motivů a vzorů. Proč vlastně ne. Příroda v sobě ukrývá harmonii, kterou dokáže nádherně předávat dál. To je také důvod, proč jsou přírodní motivy tak moc oblíbené.

V roce 2021 budou velmi žádané například květinové motivy. Ať už v podobě drobných kytiček na košilích a halenkách nebo v podobě velkých květů na šatech a sukních. Jedná se o vzor, který se skvěle hodí k jarním i letních měsícům a který krásně podtrhne ženskost

Zůstanou trendy také zvířecí vzory, které jsou již pár let po sobě velmi oblíbené. Opět se také jedná o vzor, který působí žensky, ale oproti květinám působí více sexy. Pokud jste tedy i vy milovnicí zvířecích motivů, rozhodně se máte na co těšit.

Ovšem ani geometrické tvary nebudou úplně out. Ty jsou oblíbené již řadu let a asi nikdy nevyjdou tak úplně z módy. 

Vsaďte na klasiku

Je však potřeba si uvědomit, že pokud je něco trendy, nemusí to hned znamenat, že to musíme mít. Na módě je nejkrásnější především to, že si každý může dle svého vkusu vybrat to, co mu je nejbližší. 

Pokud tedy nejsou kytičkované vzory zrovna to, co vyhledáváte, zkuste vsadit na klasiku, která nikdy nezklame. Aneb v jednoduchosti je přeci krása. Takže co zkusit jednoduché, avšak originální tričko, které společně s kalhotami a koženkovou bundičkou dokáže udělat velkou parádu? Na posezení s kámoškou, nákupy či výlet je takové stylové tričko jako stvořené. A uvidíte, že trendy budete rozhodně taky.