Close

Za letošní designérskou kolekcí H&M stojí návrhář Giambattista Valli. Čím bude jedinečná?

H&M kolekce

Designérské kolekce H&M vždycky sklízí velký úspěch. Minulý rok se tento švédský řetězec spojil s módním domem Moschino a společně vytvořily strhující kolekci plnou nápisů, zlatých doplňků a flitrů. Letošní rok se tvůrcem limitované kolekce stane italský módní návrhář Giambattista Valli, který je známý pro svoji sofistikovanou práci s tylem.

Velké odhalení v Cannes

Velké oficiální odhalení spolupráce proběhlo na filmovém festivalu v Cannes, a to konkrétně na prestižním charitativním galavečeru amfAR. Hlavními modelkami se pro tento večer staly Kendall Jenner, Chiara Ferragni, Bianca Brandolini, Chris Lee a H.E.R. Ty oblékly nádherné kousky z pre-kolekce, jejíž cílem bylo upoutat a dopřát všem menší ochutnávku z chystané limitky. Pro milovníky módy jsou navíc tyto exkluzivní modely v prodeji již od 25. května ve 12 vybraných prodejnách H&M ve světových metropolích. Na připravovanou kolekci a další kousky si však musíme ještě chvíli počkat. Celá kolekce bude totiž celosvětově k dostání až 7. listopadu 2019.

Giambattista Valli je mistr haute couture. Očekávání od něj jsou tedy vysoká

Italský módní designér Giambattista Valli je proslulý luxusním dámským oblečením. V nové kolekci H&M se tak dočkáme opravdu jedinečných a noblesních kousků. Úplně poprvé se také návrhář pustí do přípravy pánské kolekce, což pro něj bude velká výzva. Podle ukázek modelů z červeného koberce v Cannes se můžeme těšit na spoustu nadýchaných modelů, romantický styl a sytě růžovou barvu.

Sám Giambattista Valli spolupráci s H&M shrnul jako příležitost ukázat svoji vizi a oslavu krásy široké veřejnosti. Podle svých slov si přeje podělit se o lásku ke kráse a pomoci vytvářet zamilované příběhy po celém světě. Jeho nadšení pro projekt sdílí mnoho lidí. Jedním z nich je i světoznámá influencerka Chiara Ferragni, která na filmovém festivalu vynesla jednu z jeho rób a splnila si tím tak svůj fanouškovský sen.