Close

Domy slavných

Domy_slavnych

Už jste někdy přemýšleli o tom, jak žijí slavní herci, umělci, zpěváci a jiní smrtelníci, kteří mají to štěstí bydlet v těch nejluxusnějších domech v Hollywoodu? Mramorové chodby, zimní zahrady, stáje, vodotrysky, vířivky a nekonečně dlouhé bazény jak uvnitř v domě, tak venku. Tohle všechno a ještě mnohem více. 

Když se na počátku 20. století otevřela první filmová studia, začalo do “města snů” Los Angeles jezdit spousta umělců. Mezi prvními byl manželský pár Fairbanksových, který si jako první necha postavit jedno z nejluxusnějších sídel vůbec, což přilákalo další snílky, kteří toužili po tomtéž luxusu. Jejich dům měl 22 pokojů, stropní fresky, mramorové schody a velký venkovní bazén, což byl na počátek 20. století opravdu úlet. 

Později se do podvědomí začalo dostávat městečko Beverly Hills, které začalo přitahovat další příznivce luxusu. Za tu dobu v Beverly Hills bydlely opravdové hvězdy. Svůj dům tam má Madonna, Phil Collins, Christina Aguilera, Diane Keathon a spousta dalších. 

Jak bydlí Kardashians?

Domy slavné rodiny Kardashians známe víceméně z jejich úspěšné reality show Keeping up with the Kardashians. Celá rodina si očividně potrpí na luxus a asi chápeme proč. V téhle rodině opravdu není o peníze nouze. To potvrzuje i Kylie Jenner, která se ve svých jednadvaceti letech umístila na žebříčku 100 nejbohatších celebrit světa a je tak zároveň nejmladší dolarovou miliardářkou. To se odrazuje i na její nemovistoti, kterou si pořídila v přepočtu za 900 milionů korun. Dům má rozlohu 1426 metrů čtverečních, kde najdete taky obrovský bazén, v domě pak 14 koupelen, 7 ložnic, domácí kino, herny, posilovny a venkovní hřiště. 

Slavná Oprah Winfrey 

Nejvlivnější žena Oprah Winfrey, která se proslavila stejnojmennou talkshow dnes vlastní zámek za 2 miliardy. Luxusní sídlo leží v kalifornské Santa Barbaře a pyšní se třeba vlastním divadlem, vinnými sklepy, kurty a ovocnými sady. Miliardářka, moderátorka, herečka a podnikatelka Oprah si své težce vydělané peníze umí užít. 

Z extrému do extrému 

Slavná herečka, zpěvačka a tanečnice Jeniffer Lopez má luxusní sídlo za 700 milionů v přepychové části Bel Air. Celý dům je obklopený hustou zelení, která chrání herečku před pohledy zvědavců z ulice a hlavně před neústupnými paparrazi. Pohodlí má ale dost. Na území pozemku má několikastupňový bazén, vlastní golfové hřiště a soukromou písečnou pláž u nedalekého jezera.

O dalších celebritách a jejich neuvěřitelných sídlech bychom toho mohli napsat ještě spoustu, nicméně tohle pro představu toho, jak si slavní žijí asi stačí.