Close

E-shop FLEXINIT spuštěn!

Eshop FLEXINIT spuštěn

Právě jsme spustili náš internetový obchod se značkovým oblečením FLEXINIT. Najdete v něm 2 kolekce luxusních triček a mikin vyrobených ze 100% veganských materiálů, v drtivé většině z organické bavlny.

Jedinečný design

Vsadili jsme na elegantní kombinaci černé a bílé, díky níž se vám tričko i mikina hodí téměř ke všemu. Při tvorbě našich návrhů jsme dbali na jednoduchá sdělení a vyjádření sebevědomé a aktivní osobnosti. Víme, jak obtěžující mohou být lístečky s pracími symboly a velikostmi na oděvu, a proto u našich kousků nic takového nenajdete. Prací symboly a další informace jsou vytištěny z vnitřní strany oděvu vzadu za krkem. Trička jsou doplněny stylovými štítky, na spodním lemu trička a na pravém rukávu, se symbolem značky FLEXINIT, pro doladění celkového designu.

Prvotřídní kvalita

Naše materiály jsou nejen vysoce kvalitní, ale jsou také vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Podrobnosti o použitých materiálech si můžete přečíst v našem prohlášení o péči o životní prostředí. Biobavlna s certifikátem GOTS je šetrný a luxusní materiál, který zahřeje, a přesto zůstává skvěle prodyšný. Jde o ideální kousky do vašeho šatníku pro nadcházející podzim a zimu.

Doprava zdarma

K prvotřídnímu zboží patří i prvotřídní služby, a tak máte od nás na všechny kousky dopravu zdarma. Zatím je možné objednat pouze po České republice, ale brzy rozšíříme nejen lokalitu o Slovensko, ale i dopravu o další způsoby doručení.

Doprava zdarma Flexinit