Close

Spouštíme e-shop FLEXINIT – Už v pátek 18. 10. !

Spouštíme e-shop Flexinit

Je to tady! Už půl roku makáme na přípravě a konečně je to tady. V pátek pro vás spustíme e-shop FLEXINIT s naprosto jedinečným luxusním oblečením. Na co se můžete těšit?

TRIČKA A MIKINY ZNAČKY FLEXINIT

V našem novém obchodě najdete trička a mikiny ve stylu black&white, jde tedy o jednoduchou kombinaci černé a bílé. Veškeré kousky jsou vyrobeny pod naší vlastní značkou FLEXINIT a nesou naše vlastní návrhy „FLEXINIT Design“.

2 NADUPANÉ KOLEKCE

Máme pro vás připraveny rovnou 2 různé kolekce, a to jak triček, tak mikin. Kolekce „FLEXINIT 2019“ je naše vlajková kolekce, reprezentující gang Flexinit, kam teď už můžeš patřit i ty. Druhá kolekce s názvem „Masterpiece“ má speciální design, a jako taková je limitovaná. Takže pokud z ní chceš mít svůj kousek, neváhej!

LUXUS I PÉČE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Naše trička i mikiny vyrábíme z organické bavlny, která splňuje nejpřísnější kritéria na zpracování i výrobu s ohledem na životní prostředí. Stejně tak naše luxusní balení, ve kterých oblečení dodáváme, jde ruku v ruce s ekologií. Obaly, které používáme, jsou vyrobeny z 90% recyklovaných materiálů a jsou kompletně recyklovatelné.

Žádné z těchto ekologických řešení však ani trochu neubírá na kvalitě oděvů. Naše biobavlna je luxusní materiál, šetrný i k velmi citlivé pokožce, který navíc zahřeje a přesto je dostatečně prodyšný. Více informací o našich materiálech a přístupu k životnímu prostředí si můžete přečíst v našem prohlášení.

V pátek 18. 10. buďte připraveni! Sledujte náš Facebook a náš Instagram a těšte se na novou luxusní značku oblečení. A než to vypukne, můžete se podívat na krátké promo video z focení.

Promo video z focení FLEXINIT