Close

BLACK FRIDAY na Flexinit

Black friday na flexinit eshopu

Příští týden, 29.11., vypukne i na našem e-shopu černý pátek. A protože si s černou rozumíme, dáme si černý i celý následující víkend. Hned a bez mučení přiznáme, že na našem e-shopu slevy nejsou a nebudou běžné, protože kvalitu našich kousků také neměníme a držíme se vysokého standardu.

Ale blíží se Vánoce, a tak jsme se rozhodli všem věnovat jako předčasný vánoční dárek 1 víkend slev. Pro všechny a na všechno bude od 29.11. sleva 10 %. A pokud by sis chtěl udělat dvojitou radost, nebo ještě lépe, pokud bys chtěl udělat radost kvalitním oblečením někomu dalšímu, tak ti dáme slevu 25 %! Jinými slovy, při koupi více než 1 ks se sleva zvyšuje z 10 % na 25 %.

Pořiď si opravdu kvalitní mikinu nebo tričko, které nezatěžují životní prostředí a jsou velmi příjemné na pokožce. Nebo je můžeš darovat jako luxusní a stylový dárek. Oblečení dodáváme v elegantní černé EKO krabici, zabalené v luxusním papíře a navíc s malým překvapením.

Vedle standardní kolekce FLEXINIT 2019 můžeš vybírat i z naší limitované kolekce MASTERPIECE, která je dostupná jen do vyprodání zásob a tento design už se nebude v naší nabídce opakovat.